Luxury garage logoNajdi svoj produkt:

-
Sledujte nás na sociálnych sietach:

 

Všeobecné podmienky dopravy

 

Vážení zákazníci,

S radosťou Vás vítame na luxurygarage.sk. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a preto sme pre vás pripravili rôzne možnosti doručenia, ktoré sú pre nás Slovákov najoptimálnejšie od zahraničných dodávateľov. Tu sú informácie o našich dopravných službách:

  1. Rôznorodosť dopravy: Ponúkame produkty s potenciálom najrýchlejšieho doručenia za udržanie prijateľnej ceny priamo od dodávateľa. Časy doručenia sa líšia v závislosti od vašich preferencií, produktu a miesta doručenia.
  2. Odhadovaný čas Doručenia: Každá objednávka prichádza s predpokladaným časom doručenia, ktorý môže byť ovplyvnený faktormi, ako je adresa doručenia a dostupnosť produktu. Predpokladaná doba doručenia je 7-20 pracovných dní.  92% našich zákazníkov obdrží zásielku do 14 pracovných dní
  3. Oddelene objednávky: Niektoré objednávky môžu byť rozdelené do viacerých balíkov a odoslané oddelene z dôvodov ako napríklad nedostupnosť produktu v tom istom sklade u dodávateľa.
  4. Zmeny v objednávke: Ak potrebujete zmeniť doručovaciu adresu alebo iné detaily objednávky, kontaktujte nás čo najskôr. Urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zabezpečili vašu spokojnosť.
  5. Ochrana pre Vás: Vaše pohodlie je našou prioritou. Pre informácie o vrátení tovaru a výmenách, pozrite si naše podmienky vrátenia tovaru.

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa vašej objednávky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy info@luxurygarage.sk.

Upozornenie: Z dôvodu sviatkov v Európe a iných krajinách od 9. do 15. februára sa môžu objednávky zdržať. Ďakujeme za vaše pochopenie a trpezlivosť.

Luxury Garage